.

Názov projektu  „Inšpirujme k prírodným vedám“

Operačný program:  Vzdelávanie

Opatrenie:  Premena tradičnej školy na modernú pre Bratislavský kraj

Hlavné aktivity : modernizácia vyučovania prírodovedných predmetov a vzdelávanie pedagogických pracovníkov

Termín realizácie: február 2014 – november 2015

Cieľom projektu: je modernizácia vyučovacieho procesu prírodovedných predmetov (BIO, FYZ, CHEM, MAT). Projekt prispieva k rozširovaniu digitálnych a jazykových zručností žiakov školy. Podporuje zavádzanie inovatívnych metód a foriem vzdelávania vo vyučovacom procese.

.

Názov projektu  „Zvyšovanie kvality vzdelávania na SŠ s využitím elektronického testovania“

Poskytovateľ: NUCEM

Operačný program Vzdelávanie

Termín realizácie: január 2014 – december 2015

Cieľ projektu: inovovať a realizovať systém testovania na škole v rámci vyššieho sekundárneho vzdelávania (ISCED 3), ktorý umožní hodnotiť kvalitu vzdelávania

Škola je do projektu zapojená už druhý školský rok a je zaradená medzi certifikačné školy, ktoré majú oprávnenie vykonávať rôzne typy elektronických testovaní.

Od septembra 2014 sme realizovali:

1. Dotazník Klíma školy a klímy triedy pre žiakov
  2. Dotazník Klíma školy pre učiteľov