• Certifikácia

• V utorok 9.10.2018 si osem našich študentov prevzalo  Bronzovú cenu  a certifikát potvrdzujúci ukončenie bronzovej úrovne medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburgu. Gratulujeme a veríme, že budúci rok si budú môcť prevziať Striebornú medailu a počet absolventov bronzovej úrovne  sa rozšíri.

• Račianske studničky

• V utorok 22.5.2018 sa naša druhá skupina ,,dofákov" vybrala na svoju ostrú expedíciu. Zážitky z ich putovania v Malých Karpátoch si môžete pozrieť v priloženom videu:

• Dobrodružná expedícia

• 10.5.2018 sa prvá skupina DOF-ákov vydala na dobrodružnú expedíciu. Vo štrvrok prešli Slovenský raj od Čingova až na Stratenskú pílu, kde prenocovali. 11.5. ráno pokračovali ďalej na Podlesok. Všetci túto náročnú trasu zvládli s úsmevom na tvári, boľavými nohami a množstvom zážitkov.

• Od Zochovej chaty do Rače

• Žiaci našej školy sú od septembra 2017 súčasťou tohto medzinárodného projektu v oblasti  Dobrodružná expedícia

Za hranice bežných zážitkov. Dobrodružná expedícia je výzvou k prekonaniu obáv z neznámeho a príležitosťou vyraziť s partou na niekoľko dní objavovať zaujímavé miesta na Slovensku a v zahraničí. Môže pršať, môže snežiť, ale dobre pripravenú skupinu nič také neprekvapí.

V utorok 17.4.2018 žiaci vyrazili na cvičnú expedíciu overiť si svoje schopnosti prežitia v lese. V stredu 18.4. po prejdení trasy od Zochovej chaty do Rače (celkovo 32,7 km) mnohí zistili, že dokážu viac ako predpokladali.

Správa z cvičnej expedicie:

Od_Zochovej_chaty_do_Race_2018.docx