• Novinky z Hubenky

• Drahí čitatelia,

po letnej pauze sme znova späť a prinášame vám mnoho nových a zaujímavých článkov.

Dočítate sa čarovné veci, napríklad, ako sa nedať zakliať, či čo vás čaká podľa horoskopu na rok 2024. Ako už býva zvykom, obrátime vašu pozornosť aj na vážnejšie témy a odmeníme vás súťažou s lákavými cenami. Tradične sme nezabudli ani na recept alebo komiks a otvárame aj novú športovú rubriku. K článkom, ktoré sme vám sľúbili, neodmysliteľne patria výsledky študentských volieb a hlasovanie o najobľúbenejšieho učiteľa.

Veríme, že si čítanie časopis užijete a nájdete v našej ponuke niečo aj pre seba.

Vaša redakcia

• Novinky z Hubenky k 50. výročiu

• Drahí hostia,

dovoľte aby sme vás privítali pri špeciálnom vydaní nášho školského časopisu Novinky z Hubenky pri príležitosti 50. výročia vzniku našej školy.

V tomto špeciálnom vydaní by sme vám chceli priblížiť, ako sa na našej škole žilo kedysi a ako sa za ten čas zmenila.

Dúfame, že sa vám naše články budú páčiť a ukážu vám, ako škola na Hubeného ulici za tých päťdesiat rokov dospievala a zlepšovala sa. Prajeme vám zaujímavé čítanie.

• Novinky z Hubenky jarné číslo

• Milí čitatelia,

vítame vás pri našom ďalšom vydaní školského časopisu Novinky z Hubenky

V tomto vydaní sa dozviete, ako upiecť nepečený Lotus cheesecake, ako zaobchádzať s peniazmi s pomocou pani profesorky Homolovej, ako zastaviť závislosť na sociálnych sieťach alebo aj ako na nájsť pravú lásku. Taktiež budete mať možnosť prečítať si naozaj chrumkavý rozhovor s pani vedúcou školskej jedálne - p. Jarmilou Megovou - od našich najmenších.

• Novinky z Hubenky zimné číslo

• Drahí čitatelia,

vítame Vás pri znovuzrodení hubenkárskeho časopisu Novinky z HUBENKY. Po dlhej pauze sa náš školský časopis vrátil a s ním prichádzajú aj nové a svieže nápady. Dúfame, že si ďalšie stránky užijete tak, ako sme si my užili ich prípravu.

Chceme sa veľmi poďakovať všetkýcm talentovaným ilustrátorom, redaktorom a hlavne sa chceme poďakovať pani profesorke Macovej za organizáciu práce na časopise. Užite si čítanie.

Novinky z HUBENKY