• Postup na Majstrovstvá Slovenska v basketbale

• Naša škola, dňa  26.3.2024 organizovala krajské  kolo v basketbale stredných škôl,  v kategórii chlapcov . Sedem družstiev bolo rozdelených do dvoch skupín. Naši chlapci vyhrali všetky zápasy v skupine a postúpili do finále, ktoré taktiež vyhrali. Týmto víťazstvom  si zabezpečili postup na Majstrovstvá Slovenska v basketbale  stredných škôl.

Gratulujeme !

Poradie :

1.      Gymnázium, Hubeného 23

2.      Gymnázium,A.Einsteina

3.      Gymnázium,Bilíkova 24

4.     Gymnázium, L.Novomeského

• Okresné kolo FO v kategóriách E (kvarta) a F(tercia)

• 13.3.2024 prebehlo OK FO pre kategóriu tercia a kvarta. Našu školu reprezentovalo päť žiakov z kvarty a dvaja žiaci z tercie. Všetkým ďakujeme za reprezentáciu školy a gratulujeme:

Kristiánovi Richardovi Rischerovi k zisku 15 bodov a postupu do KK FO (úspešný riešiteľ v kategórii E)

Martinovi Gerovi k 2.miestu v kategórii F (úspešný riešiteľ)

• Voľby

• Na našej škole uskutočnili simulované študentské voľby, kde si pätnásť a viac roční študenti mohli vyskúšať svoje základné ľudské právo - voliť. Výsledky budú známe už túto stredu pred 1. kolom prezidentských volieb.

Vďaka patrí všetkým voličom, ktorí týmto spôsobom rozvíjajú demokratickú tradíciu v našom štáte a aj na našej škole. Vidíme sa o týždeň v pondelok, keď sa bude konať 2. kolo simulovaných volieb.