• Krajské kolo Olympiády ľudských práv

• Dňa 09. 02. 2023 sa  na Bratislavskej medzinárodnej škole liberálnych štúdií, uskutočnil XXV. ročník krajského kola Olympiády ľudských práv, na ktorom našu školu reprezentovali  Johana Bocková, III.BA a  Kristian Richard Rischer, tercia. Na základe celkového súčtu bodov za test i ústnu skúšku do celoštátneho kola za Bratislavský kraj postúpil Kristian Richard Rischer. Víťazovi srdečne blahoželáme a pri jeho ďalšom reprezentovaní našej školy držíme palce.

• 33. ročník olympiády v anglickom jazyku – okresné kolo

• Dňa 19.1. 2023 sa na Obchodnej akadémii a ZŠ Tbiliskej v Bratislave konalo okresné kolo olympiády v ANJ. O tom, že naši študenti sa v tejto súťaži nestratili, svedčia ich výsledky:

Kategória 2B: 2.miesto – Filip Moravčík (úspešný riešiteľ) – žiaka pripravila PaedDr. Monika Antalová

Kategória 1B: 3.miesto – Sára Ševelová (úspešná riešiteľka) – pripravil Mgr. Michal Kalafut

Kategória 1A: 4.miesto – Victoria Valčeková (úspešná riešiteľka) - pripravila PaedDr. Monika Antalová

Kategória 2C2: 3. miesto – Šimon Ondrej Luknár(úspešný riešiteľ) - pripravil Mgr. Patrik Ptáčovský

Kategória  2A: 5. miesto - Lujza Kalavská  (úspešná riešiteľka) - pripravila Mgr. Zuzana Diešková Linderová

Všetkým blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.

• Lyžiarsky kurz

• V dňoch 5.2. - 10.2.2023, žiaci I.A a I.BA absolvovali lyžiarsky kurz na ,,KOHÚTKE".

Fotografiami si zaspomíname...

• Valentínsky ples 2023

• Dňa 3.2 sa na našej škole konal valentínsky ples. Téma bola maškarný bál, takže v plesovej sále sme mohli vidieť veľa krásnych škrabošiek. Súčasťou bohatého programu bola aj tombola s mnohými cenami, ktoré študentov veľmi potešili. Zlatým klincom večera bola korunovácia kráľa a kráľovnej plesu. Na trón zasadol Martin Jakubek zo 4.BA a Nataša Jarolinová zo septimy. Ples bol úspešne ukončený belgickým tancom, ktorý nás naučili žiaci oktávy. Veríme, že vsetci zúčastnení si tohtoročný ples užili a tešia sa na tie nasledujúce.

žiaci 4.BA

Valentínsky ples 2023.

• Okresné kolo MO

• V okresnom kole matematickej olympiády sa Peter Mlčák z kvarty stal úspešným riešiteľom s počtom bodov 19.. Obsadil 7.-8. miesto. Gratulujeme.

Ďakujeme za reprezentáciu školy aj Paulíne Ličkovej a Martinovi  Kadlečíkovi.

• V dňoch 22.1. - 27.1. 202  žiaci tried - sekunda a kvinta absolvovali lyžiarsky kurz na ,,KOHÚTKE". Fotografiami si ho trošku pripomenieme....